Azeri fenomenden müthiş yıl dönümü kutlaması

Azeri fenomenden müthiş yıl dönümü kutlaması

Azeri fenomen Elmira Namazova'ya toplam 10 bin balonlu evlilik yıl dönümü kutlaması yapıldı.

후원자

20
0
PAYLAŞ

Azerbaycan’da sosyal medya fenomeni  Elmira Namazova’ya eşi, tarafından evlilik yıl dönümü  için tam 10 bin balonlu sürpriz yapıldı. Yapılan sürpriz karşısında çok büyük şaşkınlık yaşayan fenomen, kalabalığın içinde eşiyle dans etti.

Elmira Namazova’ya eşi, tarafından onuncu yıl evlilik yıl dönümlerine özel  10 bin balonun yer aldığı evlilik yıl dönümü sürprizi yaptı. Yaptığı sürpriziyle eşini büyük şaşkınlığa uğratan “Tural namazova, “İkimizde çok mutluyuz” dedi.

10 BİN BALON TAVANDAN AŞAĞIYA SALINDI

Evlilik yıl dönümü için fenomen karısına unutulmayacak büyük bir sürpriz hazırlayan Tural Namazova, alışveriş merkezi ile anlaşma yaparak daha önceden hazırlattığı 10 bin kırmızı balonu, eşi Elmira Namazova ile birlikte alışveriş merkezine girer girmez tavandan aşağıya bıraktırdı. O anda büyük şaşkınlık yaşayan Elmira Namazova’nın organizasyonun kendileri için yapıldığını anlaması uzun sürmedi. Balonların bırakılmasının ardından iki kemancının eşliğiyle, birlikte dans eden çifte, alışveriş merkezindeki müşteriler ise alkışlarıyla destek oldu.

BİR CEVAP BIRAK