Emre Demir imzaya yakın

Emre Demir imzaya yakın

Fikret Orman'ın başkanlık döneminde Beşiktaş'ın kapısından dönen ve son olarak Trabzonspor'un transfer listesine giren Emre Demir Medipol Başakşehir'e imzaya yakın

25
0
PAYLAŞ

Avrupa kulüplerinin takibinde olan Kayserispor’un genç yıldız adayı Emre Demir, Başakşehir’e imza atmak üzere. Süper Lig tarihinin genç golcü unvanına sahip olan genç oyunca 16 yaşında ve Medipol Başakşehir’in teknik direktörü Okan Buruk’la görüştüğü öğrenildi.

On altı yaşında olan futbolcuya Başakşehir’in devre arasından beri transfer etmek istediği ve imza attırmaya çok yakın olduğu öğrenildi. Yılbaşındaki transfer döneminde finansal kriterler sebebiyle transfer işini tamamlamayan turuncu-lacivertliler, sezon sonu için Kayserispor ile anlaştı. Kayserispor’un 8 yaşında keşfederek Mersin’den bularak getirdiği Emre Demir, daha önceki yıllarda Katalan ekibi Barcelona tarafından elemelere çağrılmıştı.

BONSERVİS BEDELİ 1.5-2 MİLYON EURO

Kayserispor’un büyük emekleri sebebiyle sarı- kırmızılı kulübe mutlak suretle yüksek bonservis bedeli kazandırmak isteyen Emre Demir ve ailesi, artık sarı-kırmızılıların Başakşehir ile anlaşmasını bekliyor. Kulüplerin aralarında görüştüğü bonservis bedeli ise 1.5-2 milyon euro civarında.

BİR CEVAP BIRAK