Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee:

SERKAN DARAGELOĞLU

Medya Grup Başkanı:

SERKAN DARAGELOĞLU

Genel Yayın Yönetmeni/Editor in Chief:

ARDA BERBER

Editörler/Editors

FERMAN ŞEKER

SADRİ ALAGÖZ

Gece Vardiyası Editörü/Night Shift Editor:

MEHMET DERİN

Hukuk Danışmanı/Jurisconsult:

ŞEREF AKSU

Mali Müşavir/financial advisor:

ALİ ÖZELGÖZ

Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü/Advertise:

NALAN ÇALIK

Adres/Adress:

Ana ofis adresimizCumhuriyet Cad. Eren Plaza No : 8 B/11 Karaköy-İstanbul
Yer sağlayıcı adresimiz:Cumhuriyet Cad. Eren Plaza No : 7 B/10 Karaköy-İstanbul

e-posta/e-mail:

admin@olaytr.com

NOT: OlayTR.com iş fikirleri veren ve Kamu Yararına Faaliyette Bulunmakta Olup, ‘Künye’mizde Yer Alan İsimlerin Tamamı, Herhangi Bir İş Akdi veya Sözleşme Olmaksızın ve Maddi Kazanç Gözetmeksizin Tamamen Gönüllü Olarak Katkı Sağlamaktadır.

Her türlü soru ve talepleriniz için lütfen bu adresi kullanınız..

admin@olaytr.com

Gizlilik Politikası/Privacy Policy

© Copyrigth 2023 OlayTR.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları OlayTR.com ’a aittir. OlayTR.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar OlayTR.com ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

OlayTR.com harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. OlayTR.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

İnternet sitemiz üzerinden yayımlanan haber, video, fotoğraf, yorum vb. içeriklerle kişilik haklarının veya özel hayatın gizliliğinin ihlali, suç işlenmesi, kamu yararı bulunması vb. gibi nedenlerle, hukuka aykırı içeriğin bulunduğu URL’yi, ihlal nedeni ile birlikte sitemiz mail adresine iletilmesi durumunda erişimin engellenmesi tarafımızca öncelikli ve hızlı bir şekilde sağlanacaktır.

Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir..