Edis Süper Sahne Performansı ile 10 Bin Seyirciyi Mest Etti


Dünya standartlarında konser ve aktiflik tecrübelerini sanatseverlerle   buluşturan YBY Woods, Edis ile süper bir konsere daha imza attı. Edis, sahne kostümü, dansçıları ve sahne gösterileriyle YBY Woods konser alanını dolduran herkesi büyüledi. Yıldızların altında gerçekleşen Edis konserini 10 bin kişi izledi. 

Konserden şenliğe, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve cümbüş tecrübelerini bir ortada yaşatmaya odaklanan YBY Woods, Türk pop müziğinin yıldızı Edis’i İstanbul’un en büyük sahnesinde ağırladı.

Kemerburgaz Kent Ormanı’nın eşsiz yaz havasında gerçekleşen konserine Benim Ol müziğiyle çıkan Edis, dansları ve koreografileriyle seyircileri adeta büyüledi. Arıyorum, Martılar, Çok Çok, Dudak üzere hit müziklerine coşkuyla eşlik edilen Edis, sahneden hayranlarıyla sohbet de etti. Ünlü sanatçı, yüksek gücü ve güçlü sesiyle YBY Woods konser alanını dolduran müzikseverlere eğlenceli anlar yaşattı.

Yaşadıkları tecrübenin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları olumlu biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser tecrübeleri yaratmaya devam ediyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın