Serdar Ortaç müzikleriyle coşturdu, YBY Woods’ta seyirci rekoru kırdı


İstanbul’un en büyük sahnesinde başarılı isimleri ağırlamaya devam eden YBY Woods, Türkiye’nin en sevilen sanatkarlarından Serdar Ortaç’ı müzikseverlerle buluşturdu. Hayranları ile ormanın içinde ve yıldızlarla dolu gökyüzünün altında bir ortaya gelen Serdar Ortaç, hafızalara ve gönüllere kazınan müziklerini coşkuyla seslendirirken sahne gösterileri ile adeta herkesi büyüledi. Ara müziğiyle sahneye çıkan ünlü müzikçinin seyircilerle şakalaştığı unutulmaz konseri sekiz binden fazla kişi izledi.

 

Konserden şenliğe, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve cümbüş tecrübelerini bir ortada yaşatmaya odaklanan YBY Woods, sevilen sanatçı Serdar Ortaç’ı İstanbul’un en büyük sahnesinde ağırladı. Kemerburgaz Kent Ormanı’nın eşsiz havasında gerçekleşen konserde Ortaç, sahne gösterileriyle herkesi büyüledi. Sekiz binden fazla kişinin hayranlıkla izlediği ve coşkuyla eşlik ettiği konserde Serdar Ortaç; Karabiberim, Aralık ve Bilsem Ki üzere birçok hit kesimini seslendirdi. 2 saat boyunca sahnede kalan Türk Pop Müziği’nin başarılı ismi, 7 Ekim’de bir sefer daha YBY Woods sahnesinde sevenleriyle bir ortaya gelecek.

Konserden evvel de eğlenceli aktiviteler düzenleyen ve kapılarını 15.00’te açarak insanlara keyifli tecrübeler sunan YBY Woods’ta gün, gülen yüzlerle noktalandı.

Yaşadıkları tecrübenin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları olumlu biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser tecrübeleri yaratmaya devam ediyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın