Oğuz holding ve Kral FM’den güzelliğe yolculuk 


Türkiye’yi felakete sürükleyen sarsıntı birçok vilayetimizi etkiledi. Bu süreçte de ülkece ortak dayanışma içerisine girildi. Afet bölgelerine kurumların öncülüğünde dayanışma ve yardımlaşma çalışmaları gerçekleştirilmeye devam ediyor. Daha evvelki aylarda depremzede çocuklar için yaptıkları projeler ile ses getiren Oğuz Holding, Kral FM ile yeni bir toplumsal sorumluluk projesi başlatarak #iyiliğeyolculuk sloganı ile zelzele bölgelerine yardımlarını sürdürüyor.

Türkiye’nin yaşadığı en büyük felaketlerden biri olan sarsıntı, 10 vilayetimizde de ağır hasar bırakırken, 58 binden fazla can kaybı verildi. Afet bölgesinde kalan depremzedelere dayanak vermek ismine #iyiliğeyolculuk a çıkan Oğuz Holding, Juss  ile Kral FM iştirakinde takviye vermek ve bu mevzuda farkındalık yaratmak için seyahate çıkıyor.

DEPREMZEDELERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

Oğuz Besin CEO’su Enes Örer, ülkeyi derinden sarsan afeti unutmadıklarını ve dayanışmayı sürdürdüklerini lisana getirerek; “Hiçbir vakit unutmayacağımız ve kaybettiğimiz canlarımızı rahmetle yad edeceğimiz zelzelenin üzerinden 5 ay geçti. Tahminen gün içinde birçoğumuzun aklına bile gelmiyor lakin zelzele bölgesinde hayatta kalanlar için hayatın kuvvetli imtihanı devam ediyor. Beslenme, hijyen, barınma, eğitim ve işsizlik sıkıntıları üzere.. Juss Meyve Suyu olarak bu hususta farkındalık yaratabilmek hedefiyle Kral FM ile birlikte düzgünlüğe seyahate çıkıyoruz. Bu hoş seyahatin sarsıntının birinci sürecinde yaşadığımız tek yürek anlayışının devamını amaçlıyoruz.” sözlerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın