Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden yaz konserleri

 

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN NAZİLLİ’DE YAZ KONSERİ

Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı, “Yaz Konserleri” aktiflikleri kapsamında Nazilli Sümer Park’ta bir konser gerçekleştirdi. Vatandaşlar konsere ağır ilgi gösterirken, renkli etkinliklerle kendilerini buluşturan Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Her yıl olduğu üzere bu yıl da yaz ayları boyunca birçok aktifliğe imza atacak olan Büyükşehir Belediyesi bu sefer Nazilli’de bir aktiflik düzenledi. Nazilli’deki aktiflikte Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı eğitmenlerinden Efe Dumancı sahneye çıktı.

Çocuklar için Barış Manço’nun müziklerini seslendiren Efe Dumancı, tüm vatandaşlar için de Tarkan’dan Neşet Ertaş’a, Mazhar Alanson’dan Cem Karaca’nın müziklerine geniş bir repertuvarı seslendirdi. Konserin sonunda ise tüm vatandaşlar daima bir ağızdan İzmir Marşı’nı söyledi.

“Yaz Konserleri” aktiflikleri temmuz ve ağustos aylarında da sürat kesmeden devam edecek. Konserler 4 Temmuz’da Atça Cumhuriyet Meydanı’nda, 5 Temmuz’da Sultanhisar Cumhuriyet Meydanı’nda ve 10 Temmuz’da Kuşadası Balıkçılar Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın