Battlegrounds Survivor Yaz Şenliği ve PUBG, Street Fighter 6 İş Birliği Başlıyor!


Festival kapsamında Street Fighter 6 kostümleri, birbirinden eğlenceli PUBG Arcade Battle Royale modları ve süper armağanlar var

PUBG Survivor Summerfest kapsamında PUBG: BATTLEGROUNDS’a Street Fighter 6 iş birliği ve hem yeni hem de eski PUBG Arcade Battle Royale modlarının oyuna eklenmesi üzere heyecan verici bir dizi yeni içerik ve aktiflik geliyor.

 

Street Fighter 6 x PUBG: BATTLEGROUNDS:

Temmuz ayının ilerleyen günlerinde, dövüş oyunu hayranları, kostüm listemize tanıdık bir dizi karakterin eklendiğini görecekler. CAPCOM’un ünlü dövüş oyunu Street Fighter 6 ile gerçekleşen yeni PUBG: BATTLEGROUNDS iş birliği, Chun-Li, Ryu, Luke ve Cammy üzere isimler başta olmak üzere oyunun efsanevi dövüşçülerinden kimilerini heyecan dolu battle royale maçlarımıza dahil edecek. Street Fighter 6 temalı bu öğeler, 26 Temmuz-20 Eylül ortasında satın alınabilecek.

 

PUBG Survivor Yaz Şenliği Ödülleri

Nefes kesen etkinlikler ve oyun içi olaylardan oluşan PUBG Survivor Yaz Şenliği, topluluktaki herkese bir dizi vazifeye katılarak hem oyun içi hem de oyun dışı mükafatlar kazanma bahtı sunuyor. Birinci iş, oyuncuların tamamlaması için yeni oyun içi misyonlarla yaz boyunca tertipli olarak güncellenecek olan Yaz Misyonu Aktiflik merkezi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site yaz boyunca sistemli olarak oyuncuların tamamlaması için yeni oyun içi vazifelerle güncelleniyor olacak. Bu gayeleri tamamladığınızda Yaz Pulları (Summer Stamps) kazanacaksınız. Bu pullar da size yeni, yaz temalı bir isimlik, oyun içi premium para ünitesi G-COIN ve mükemmel bir masaüstü bilgisayar üzere mükafatlar kazanma fırsatı kazanmak için rastgele seçilme fırsatı verecek. Survivor Yaz Şenliği 13 Eylül’de sona eriyor, bu yüzden kolları sıvayıp oyuna dalmak ve pul kazanmaya başlamak için çokça vakit var.

Heyecan verici etkinlikler ve oyun içi olaylardan oluşan PUBG Survivor Yaz Şenliği, oyunculara şu mükafatları kazanma fırsatı veriyor: 

 

PUBG Arcade Yenilenmesiyle Bluebomb Rush (Bomba Modu) Modu Geldi:

PUBG Arcade, Temmuz 24.2 güncellemesiyle Süratli Battle Royale ve Grup Vefat Oyunu üzere özel modlar, yesyeni Mavi Bomba Telaşı modu üzere yenilikler ve çok daha fazlasından oluşan büyük bir revizyondan geçti. Yeni ve geliştirilmiş Arcade, PUBG topluluğuyla birlikte yeni oyun modlarının test edileceği geçmiş ve gelecek LABS modlarına da konut sahipliği yapacak. Arcade Puanı (AP) sisteminin eklenmesiyle, PUBG: BATTLEGROUNDS oynamanın farklı yollarını deneyip Hayatta Kalanlar, yepisyeni oyun içi mükafatlar kazanma bahtı elde ediyor.

 

Özel Drop Aktiflikleri:

Özel Drop aktiflikleri de yaz güncellemesinin bir kesimi. Oyuncular Summer Splash Bingo, Yaz Ortası oyuna giriş mükafatları ve silahsız Sokak Savaşı misyonu üzere etkinlikler kapsamında Street Fighter 6 temalı kask, emote, Avcı Sandığı, sandık açıp silah kozmetikleri kapma fırsatı veren Kontraband Kuponları ve çok daha fazlasını kazanma bahtı elde edecek.

PUBG: BATTLEGROUNDS 24.2 Güncellemesi bugün prestijiyle PC’de, 20 Temmuz’da ise konsollar üzerinde yayında.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın