Bayraklı’da yaz spor okulları başlıyor


Her yıl binlerce çocuğu spor okullarında buluşturan Bayraklı Belediyesi, bu yıl da 21 branşta 7’den 70’e isteyen herkese spor yapma imkanı sağlayacak. Bu kapsamda 3 Temmuz’da başlayacak yaz spor okullarına 5 yaş ve üzerindeki öğrenciler ile yetişkinler katılabilecek.

HAYDİ GENÇLER SPORA
Çocukların gelişimlerine katkıda bulunarak, yaz tatillerini sporla geçirmelerini sağlayan, yetişkinlerin de sağlıklı hayatın kapılarını araladığı Bayraklı Belediyesi yaz devri spor okullarında futbol, basketbol, voleybol, atletizm, tekvando, jimnastik, badminton, tenis, bale, kick boks, karate, güreş, zumba, pilates, aerobik, pickleball, bocce ve yoga branşlarında kurslar verilecek. Ayrıyeten özel ihtiyaçlı atletlere yönelik tenis, pickleball ve basketbol üzere kurslar düzenlenecek. Müracaatlar Bayraklı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisi’nde gerçekleştirilecek. Kurslarla ilgili ayrıntılı bilgiye 02323712300 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

HERKES İÇİN SPOR
Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Bayraklı Belediyesi olarak gençlerimize yönelik her alanda etkinliklerimizi sürdürüyoruz. Yaz spor okulları ile her yıl binlerce sporsever gencimizi, çocuğumuzu bir ortaya getiriyoruz. Çocuklarımız, fırsat verildikçe neleri başarabileceklerini bize gösteriyor. Eğitime ve spora verdiğimiz takviyelerin karşılığında onların muvaffakiyetlerini görmek hepimizi gururlandırıyor. Spor ve sağlıklı hayatı desteklemek hedefiyle belediyemiz bünyesinde açılacak yaz spor okullarına herkesi bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın