Bybit, Otomatik Alım-Satım özellikleriyle kullanıcıları destekleyen Copy Trading yükseltmesini kullanıma sunuyor

Dünyanın en fazla ziyaret edilen üçüncü kripto borsası Bybit, otomatik alım-satım özelliği ile kullanıcılarına üst seviye fırsatlar sunacak yeni Copy Trading yükseltmesini gerçekleştirdi. Ana Vadeli süreçler terminalinin Bybit’in Copy Trading platformuna entegre edilmesi sayesinde yatırımcılar artık eksiksiz bir özellik paketine ve üçüncü taraf araçlarına erişerek portföylerini çarçabuk yönetebilecekler.

Emirlerin vadeli süreçler terminalinde görüntülenmesini sağlayan bu entegrasyon, başka bir Copy Trading sekmesine olan muhtaçlığı ortadan kaldırırken süreçlerin, hesabın takipçileri tarafından kopyalanmasını kolaylaştırıyor. Artık desteklenen V3/V5 USDT-M Vadeli OpenAPI ile uzman yatırımcılar da otomatik stratejileri her zamankinden daha verimli bir halde hayata geçirebiliyor.

Bybit’teki 18.000’den fazla uzman yatırımcı, alt hesaplarını artık API aracılığıyla 3Commas ve Insilico Terminal de dâhil olmak üzere birçok üçüncü taraf süreç aracına bağlayabiliyor. Bu entegrasyonlar, Bybit’in Copy Trading platformunun daha evvelki sürümlerinde bulunmayan Şartlı Buyruklar, Takip Eden Ziyan Durdurma ve TWAP (Zaman Yüklü Ortalama Fiyat) üzere gelişmiş özellikler sunuyor.

Bybit’in otomatik sistemi, süreçlerin en uygun fiyatlarla gerçekleştirilmesini sağlayarak hem maliyetleri en aza indiriyor hem de insan kaynaklı yanılgıları ortadan kaldırıyor. Yeni Copy Trading eserinde ayrıyeten kullanıcıların piyasayı daima takip etmeden fırsatları değerlendirmelerine  imkan tanıyan 7/24 süreç gerçekleştirme özelliği bulunuyor. Bunlara ek olarak Bybit Copy Trading’in artık desteklediği çoklu alım-satım özelliği ise verimliliği artırırken alım-satım potansiyelini de en üst seviyeye çıkarıyor.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou yaptığı açıklamada, “Bybit olarak, yatırımcılarımızın gereksinimlerine nazaran daima olarak geliştirip güzelleştirdiğimiz copy trading teknolojisinde öncülük etmeyi sürdürerek, Copy Trading eserimizde gerçekleştirdiğimiz bu büyük yükseltmeyi duyurmanın memnunluğunu yaşıyoruz.Ana alım-satım terminalini Copy Trade özelliğimizle entegre etmemiz ve API entegrasyonları yoluyla otomatik stratejileri desteklememiz sayesinde, kullanıcılarımız artık çok daha kolay bir formda portföylerini yönetebilecek ve riskleri azaltırken kârlarını üst seviyeye çıkarabilecekler.” kelamlarına yer verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın