Canik’te Çocuklara Fiyatsız Spor Eğitimi

Canik Belediyesi, ilçedeki çocuk ve gençleri sporla buluşturmayı sürdürüyor. İlçedeki çocukları her yaz tatili devrinde sporla buluşturmaya devam eden Canik Belediyesi’nin alanında uzman antrenörler eşliğinde farklı branşlarda fiyatsız spor eğitimleri düzenlediği Yaz Spor Okulları kayıtları devam ediyor. Çocukları yaz tatili periyodunda sporla bir ortaya getirerek onların fizikî ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunan Canik Belediyesi, fiyatsız olarak düzenlediği Yaz Spor Okulları’nda öğrencilere branşlarına uygun ve özel olarak hazırlanan parkur ve eğitim alanlarında eğitim veriyor.

 

Çocuklara Birebir Eğitim

Canik Belediyesi Yaz Spor Okulları kayıtları devam ediyor. 7-12 yaş ortası çocuklar, Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi’nde fiyatsız olarak düzenlenen Yaz Spor Okulları’nda,  kickboks, boks, muay thai, wushu, taekwondo, güreş, basketbol ve futbol branşlarında ilgi alanlarına nazaran dilediği spor branşına müracaatta bulunarak fiyatsız olarak eğitimlere katılabiliyor. Alanında uzman antrenörlerin çocuklara özel olarak hazırlanan çalışma programı çerçevesinde birebir eğitim verdiği Canik Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda çocuklar, her branş için başka olarak hazırlanan parkur ve eğitim alanlarında çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Canik Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Canik Belediyesi Yaz Spor Okulları’na 7-12 yaş aralığında çocukların müracaat yapabileceği, çocukların, Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi’ne ferdi olarak yahut 0362 228 13 00 numaralı telefon çizgisinden eğitimler ve çalışma takvimi hakkında ayrıntılı bilgi alabileceği kaydedildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın