Depremzede işletmelere teknolojik destek

İSTANBUL (İGFA) – İşletmelerin ihtiyaç duyduğu Bulut Bilişim, Veri Kurtarma-Yedekleme ve Radiolink gibi teknolojik çözümleri en uygun şekilde sunmayı hedefleyen Vodafone Business, işletmelerin altyapı ve yedekleme ihtiyaçlarını, 6 ay ücretsiz, 18 ay indirimli olacak şekilde karşılıyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu, yaşanılan deprem felaketinin yaralarını hep birlikte sarabilmek için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

“Sağladığımız Destek Paketi ile Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve Elâzığ olmak üzere 11 ilimizde deprem felaketinden etkilenen işletmelerin altyapı ve yedekleme ihtiyaçlarını karşılıyoruz” diyen Kestioğlu, “11 ilimizde yer alan işletmeler Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip. İşletmelerin bundan sonraki süreçte elde edeceği verimlilik artışları ve performans kazanımları, ülkemizin ekonomik büyümesi açısından da kritik bir rol oynayacak. Vodafone Business olarak, tüm imkânlarımızı kullanacak ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Vodafone Business
Vodafone Business

Vodafone Business, işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir hizmet paketidir. Vodafone, dünyanın önde gelen telekomünikasyon şirketlerinden biridir ve Vodafone Business, büyük ve küçük işletmeler için geniş bir yelpazede iletişim ve teknoloji çözümleri sunar.

Vodafone Business, işletmelerin operasyonlarını optimize etmelerine yardımcı olmak için bulut teknolojisi, internet of things (IoT), mobilite, sesli ve veri iletişimi, güvenlik ve diğer alanlarda çözümler sunar. Bu hizmetler, işletmelerin verimliliğini artırırken aynı zamanda maliyetleri düşürmeye yardımcı olur.

Ayrıca Vodafone Business, müşterilere 7/24 destek hizmeti de sunar. İşletmeler, kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen farklı planlardan seçim yapabilirler. Vodafone Business, tümleşik bir iletişim yaklaşımı benimser ve işletmelerin çalışanlarına her zaman ve her yerden erişebilmelerini sağlar.

Sonuç itibariyle, Vodafone Business, işletmelerin çağdaş iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir kapsamlı hizmet paketidir.

Yorum yapın