Dünya Antalyasporlular Günü coşkuyla kutlandı


Dünya Antalyasporlular Günü coşkuyla kutlandı

07.07 Dünya Antalyasporlular Günü kutlandı. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve 07 Gençlik Antalyaspor Taraftarlar Derneği işbirliğinde gerçekleştirilen kutlamada coşku seli yaşandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve 07 Gençlik Antalyaspor Taraftarlar Derneği 07.07 Dünya Antalyasporlular Günü’nde unutulmaz bir aktifliğe imza attı. Boğaçayı’nda gerçekleştirilen aktiflikte DJ performansı eşliğinde taraftarlar büyük bir coşku seli yaşadı. Müzikler ve marşlar söylenirken, atılan sloganlar ile Antalyaspor sevgisi tüm alanda hissedildi. Taraftarlar, gruplarına olan bağlılıklarını en hoş formda gösterdi.

SAHNEDE SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

DJ performansı esnasında sahnede sürpriz bir evlilik teklifi gerçekleşti. Antalyaspor taraftarı Emre Coşkuner kız arkadaşı Gülsüm Mutlucan’a evlenme teklifi etti. Taraftarların “Evet de” tezahüratıyla Gülsüm Mutlucan yüksek bir sesle “Evet” diyerek evlilik teklifini kabul etti.

MEŞALELER YAKILDI

Programın sonunda ise heyecan doruk noktaya ulaştı. Boğaçayı Köprüsü etrafında toplanan taraftarlar, ellerinde meşalelerle bir görsel şölen oluşturdu. Meşaleler geceyi kırmızıya boyarken, havai fişek şovlarıyla kutlamalar devam etti. Antalya semalarında patlayan her bir fişek, taraftarların sevincini tüm kente yaydı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın