ENKA Açıkhava Tiyatrosu’nda Bu Hafta!


ENKA Sanat’ın yaz aylarının vazgeçilmez mekânı ENKA Açıkhava Tiyatrosu’nun aktiflik programı tüm süratiyle devam ediyor. 10 Temmuz’da başlayan etkinlikler, Eylül ayının ikinci haftasına kadar devam edecek. Öğrenciler aktiflik biletlerini, sanatın erişimine katkı sağlamayı amaçlayan ENKA Sanat’ın 40. yaşına özel 40 TL’den edinebilecek.  

 Sahnelediği her oyunla, canlandırdığı her karakterle devleşen usta oyuncu Genco Erkal17 Temmuz akşamı Dostlar Tiyatrosu’nun yeni oyunu İmparator‘la ENKA Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak. Genco Erkal’ın lisanımıza çevirdiği, dramaturjisini ve direktörlüğünü üstlendiği oyun, Etiyopya İmparatoru Haile Selasiye’nin 44 yıl süren saltanatını ve sonunu anlatıyor. Genco Erkal’a sahnede Enes Sarı eşlik edecek.

Türk Rock Müziği’nin başarılı yorumcu ve kelam yazarlarından Teoman18 Temmuz akşamı ENKA Açıkhava Tiyatrosu’nda hayranlarıyla buluşacak. Geçmişten günümüze hit olmuş müziklerinden özel bir seçki ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan sanatkara sahnede tecrübeli orkestrası eşlik edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın