Eypio & Didar’dan Yeni Müzik “Vurgun”


Türk müzik dünyasının sevilen isimleri Eypio ve Didar, müzikseverlerle paylaşmak için sabırsızlandıkları yeni müzikleri “Vurgun”u yayınladı. Müziğin kelamları Didar Nurberdiyev ve Eypio’ya, müziği Didar Nurberdiyev’e ilişkin. Aranjman ise İlkan Günüç tarafından gerçekleştirildi.

“Vurgun”, Amirali Ghorbanzadeh’in direktörlüğünde çekilen etkileyici bir görüntüye sahip. Müziğin prodüktörlüğünü Tolga Aykut ve İlkan Günüç üstlendi. “Vurgun”un yayınlanmasıyla birlikte, müzik Mahzen Fabrick YouTube kanalında müzikseverlerle buluştu. Ayrıyeten müzik, Mahzen Media etiketiyle tüm dijital platformlarda dinlenebilir durumda.

Eypio ve Didar, “Vurgun” ile dinleyicilere sürpriz bir işbirliği sunuyor. Müziğin enerjik ve akılda kalıcı melodileri, güçlü vokalleriyle birleşerek dikkat çekiyor. Bu yeni çalışmalarıyla müzikseverlere unutulmaz bir tecrübe yaşatmayı hedefliyorlar.

“Vurgun”un yayınlanmasıyla ilgili konuşan Eypio ve Didar, şunları söylüyor: “Bu şarkıyı hayranlarımızla buluşturmak için çok heyecanlıyız. İçinde bulunduğumuz işbirliği süreci ve ortaya çıkan müzik, bizim için büyük bir tutku ve emek eseridir. Umarız dinleyicilerimiz de bu enerjiyi hisseder ve keyifle dinler.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın