Feryal Sepin’in Yeni Müziği “Yok Tabi” Artık Dinleyicilerle Buluştu!


Ünlü müzikçi Feryal Sepin, uzun bir bekleyişin akabinde heyecanla beklenen bu yazın en çok dinlenecek müziği “Yok Tabi”yi müzikseverlerle buluşturdu. Kelamları ve müziği başarılı müzisyenler Doğanay Karadeniz ve Berat Kaya’ya ilişkin olan müziğin aranjesi ise usta müzisyen Mustafa Ceceli’ye ilişkin.

“Yok Tabi” ismini taşıyan bu etkileyici müzik, Feryal Sepin’in güçlü yorumuyla hayat buluyor. Feryal Sepin’in kendine mahsus vokal tonu ve duygusal yaklaşımı, müziğe derinlik kazandırıyor ve dinleyicileri müziğin büyülü dünyasında bir seyahate çıkarıyor.

Mahzen Media etiketiyle yayınlanan ve 110 milyon dinlenmeye ulaşan “Karalaya Karalaya”nın akabinde “Yok Tabi”, dinleyicilere unutulmaz bir tecrübe sunuyor. Müziğin etkileyici melodileri, güçlü kelamları ve Mustafa Ceceli’nin başarılı aranjesi, müzikseverleri kendine çekiyor ve onlara duygusal bir bağ kuruyor.

Deniz Akel’in direktörlüğünü üstlendiği müziğin klibi de büyük bir beğeniyle karşılanıyor. Hakan Kaftanoğlu’nun imaj direktörlüğünü üstlendiği klip, görsel bir şölen sunuyor ve müziğin anlatımını destekleyen özgün bir atmosfer yaratıyor.

Prodüktörlüğünü Tolga AYKUT’un üstlendiği “Yok Tabi”, müzikseverlere güç dolu bir tecrübe yaşatmayı hedefliyor.

Feryal Sepin’in “Yok Tabi” isimli yeni müziği, müzikseverler ortasında büyük bir heyecan yaratmış durumda. Bu başarılı çalışma, Feryal Sepin’in müzikal mesleğine yeni bir soluk getirirken, dinleyicilerine unutulmaz bir müzik tecrübesi sunmayı amaçlıyor. Müziğin yayınlanmasıyla birlikte herkesi keyifli dinlemeler bekliyor!

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın