Finike Cumhuriyet Meydanı Sefo konseri ile açılıyor


Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Finike’ye çağdaş bir Cumhuriyet Meydanı kazandırma maksadıyla üretimi gerçekleştirilen Finike Cumhuriyet Meydanı ve Rekreasyon Alanı 1 Temmuz Kabotaj Bayramı’nda Sefo konseri ile açılıyor.

Planlı, kurallı ve kimlikli bir kent gayesiyle çalışmalarını sürdüren Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek’in Finike’ye çağdaş bir hayat alanı kazandırma gayesiyle başlattığı Finike Cumhuriyet Meydanı ve Rekreasyon Alanı Projesi tamamlandı. Finike’ye yakışacak Cumhuriyet Meydanı, 1 Temmuz Cumartesi günü ünlü sanatçı Sefo konseri ile açılacak.

MODERN BİR HAYAT ALANI

İlçenin yeni simgesi ve çağdaş bir ömür alanı olacak Finike Cumhuriyet Meydanı’nda, Atatürk Anıtı ve kıyı bandı ile bütüncül olarak bir kentsel tasarım projesi gerçekleştirildi. 14 bin metrekare sert taban, 8 bin metrekare yeşil alandan oluşan projede meydan, seyir terasları, oturma alanları, gölgelikler, satış üniteleri, çocuk oyun alanları, mescit, tuvalet, yürüyüş yolu ve peyzaj düzenlemeleri yer alıyor.

SEFO COŞKUSU YAŞANACAK

Ünlü rap sanatkarı Sefo 1 Temmuz Kabotaj Bayramı kutlamaları ve açılış çerçevesinde 1 Temmuz Cumartesi günü saat 21.00’de Finike Cumhuriyet Meydanı’nda harika bir konser verecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın