Gaziemir’in amazonları piste çıkıyor

Gaziemir Belediyesi Spor Kulübü Bayan Atletizm Grubu, Türkiye’nin en yeterli atletlerinin katıldığı Turkcell Muhteşem Lig 1. Kademe Yarışması’nda, yeni muvaffakiyetler için gayret verecek.

Türkiye Atletizm Muhteşem Ligi’nde İzmir’i temsil eden tek bayan atletizm ekibi olan Gaziemir Belediyesi Spor Kulübü Bayan Atletizm Ekibi, yeni muvaffakiyetler için piste çıkıyor. Belediyenin ekibi, Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından İzmir’de düzenlenecek Turkcell Harika Lig 1. Kademe Yarışması’nda gayret edecek. Gaziemir’in amazonları, ENKA, Fenerbahçe, Beşiktaş, Bursa Büyükşehir Belediyespor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Batman Petrolspor, Mardin Atletizm kadrolarıyla yarışacak.

Gaziemir Belediye Lideri Halil Arda, Atletizm Yüksek Performans Merkezi’nde turnuva için son hazırlıklarını yapan atletleri ziyaret etti. Atletlerle sohbet eden Lider Arda, “Turkcell Atletizm Üstün Ligi’nde İzmir’i temsil eden tek bayan kadrosu olarak göğsümüzü kabartıyorsunuz. Ülkemizin büyük gruplarının gayret ettiği ligde, kısıtlı imkânlarımıza karşın elde ettiğiniz muvaffakiyetler çok bedelli. Başarılarınızla genç arkadaşlarınıza örnek oluyorsunuz. Bu yarıştan da değerli derecelerle döneceğinize yürekten inanıyorum. Türkiye’nin en düzgün atletlerinin katıldığı Turkcell Harika Lig 1. Kademe Yarışması’nda çaba edecek atletlerimize ve antrenörlerimize muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın