Kadın emeği şenliği başlıyor

KADIN EMEĞİ ŞENLİĞİ 6. KERE ÇANKAYA’DA
Çankaya Belediyesinin bayanlara gelir takviyesi maksadıyla hayata geçirdiği Bayan Emeği Şenliği bu yıl 6. kere Başkentlilerle buluşuyor. 7, 8, 9 Temmuz’da Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nda düzenlenecek Şenlik; konser, şov ve çocuklar için etkinliklerle taçlanacak.

Çankaya Belediyesinin bayanlara gelir dayanağı maksatlı “Elimin Emeği Konutumun Ekmeği” projesi kapsamında sürdürdüğü Bayan Emeği Şenliği bu yıl 6. sefer Başkentlilerle buluşuyor. 7, 8, 9 Temmuz’da Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nda düzenlenecek Şenlik; konser, şov ve çocuklar için etkinliklerle taçlanacak.

200 BAYAN KATILIYOR
200 bayanın el emeği göz parıltısı eserlerinin satışa sunulacağı şenlikte, 3 konser, çocuklar için eğlenceli şovlar ve etkinliklerle 3 gün boyunca Çankayalılarla buluşacak. Stantlar 12.00-21.00 saatleri ortasında ziyarete açık olacak. 8-9 Temmuz tarihlerinde ise 13.00-17.00 saatleri ortasında çocuklara yönelik etkinlikler düzenlenecek.

ÖNCÜ BELEDİYE
Çankayalı bayanların iktisadına dayanak için çok sayıda proje ve aktifliği hayata geçirdiklerini söyleyen Lider Taşdelen, “Kadınları her alanda güçlendirmek, eşit imkân ve hizmetler sağlamak emeliyle farklı alanlarda öncü çalışmalar yürütüyoruz. Artık Temmuz ayının birinci haftasında altıncı kere Bayan Emeği Şenliği’ni düzenleyeceğiz. Bu şenlik ile bayanlarımıza büyük ölçüde gelir takviyesi sağlıyoruz. Zira Çankaya Belediyesi bayanların ve çocukların belediyesidir” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın