Kemal Çebi: Eğitime yönelik yatırımlarımız artarak devam edecek


KÜÇÜKÇEKMECE’DE FİYATSIZ POMEM, BESYO VE SPOR LİSELERİ HAZIRLIK KURSLARI BAŞLADI

Küçükçekmece Belediyesi, fiyatsız olarak düzenlediği özel yetenek imtihanları hazırlık kurslarıyla her yıl olduğu üzere bu yılda genç yeteneklerin hayallerine bir adım daha yaklaşmasını sağlıyor. 12 ay boyunca kesintisiz devam eden özel yetenek imtihanlarına hazırlık kurslarından son 4 yılda bin 710 Küçükçekmeceli öğrenci yararlandı.

Eğitim ve spora yönelik çalışmalarına sürat kesmeden devam eden Küçükçekmece Belediyesi,  Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM), Vücut Eğitimi ve Spor Yüksekokulları (BESYO) ve Spor Liselerine giriş imtihanlarına hazırlanan öğrenciler için Halkalı Yetiştirme Yurdu Kapalı Salonu’nda özel yetenek imtihanlarına hazırlık kursları düzenliyor.

 Kemal Çebi: Eğitime yönelik yatırımlarımız artarak devam edecek

Küçükçekmece Belediye Lideri Kemal Çebi, özel yetenek imtihanları hazırlık kursları yeni periyot kayıtlarına öğrencileri davet ederek, ‘’ Kurslarımızda alanında uzman eğitmenlerin verdikleri eğitimle, geleceğin atletlerine hayallerinin kapısını aralıyoruz. Bu kurslardan öğrencilerin fiyatsız yararlanmasını sağlayarak rakipleri ile ortasında fırsat eşitliği sağlıyoruz. İmtihan parkurunun birebir gibisi olan hazırlık parkurumuz da öğrencilerimiz imtihana hazırlanıyor ve deneyim kazanıyor. Her alanda gençlere yönelik yatırımlarımız artarak devam edecek’’ dedi.

 Eğitimler 12 ay boyunca devam ediyor

Alanında  deneyimli eğitmenler eşliğinde haftanın dört günü eğitim alan adaylar, fiyatsız sunulan parkur dayanağı ile hız, çabukluk, güç, istikrar, uyum ve dikkat üzere alanlarda 12 ay boyunca eğitime natürel tutuluyor. Eğitimler çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri 17.00 ve 22.00 saatleri ortasında gerçekleştiriliyor.

Kurslara müracaatlar Halkalı Yetiştirme Yurdu Kapalı Spor Salonu’ndan yapılıyor. Bahisle ilgili detaylı bilgi edinmek isteyenler, 444 4 360/7996 numaralı telefonu arayabilirler. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın