Kubilay Aka Jack&Jones İçin Danimarka’da


Dünyaca ünlü Danimarka markası Jack&Jones’un marka elçisi Kubilay Aka geçtiğimiz günlerde markanın genel merkezini ziyaret etti. Jack&Jones’un renkli seyahat programıyla Aarhus, Brande ve Kopenhag üzere farklı kentleri keşfeden ünlü oyuncu, keyifli anlar yaşadı.

Özgün dizaynlarıyla farklı tarzlara alternatif görünümler sunan Danimarka markası Jack&Jones, onur konuğu Kubilay Aka’yı genel merkezinde ağırladı. Aarhus, Brande ve Kopenhag üzere farklı kentlerde devam eden seyahat rotasında ofis ziyaretlerinin yanı sıra kültür ve sanat aktivitelerin de yer aldığı ağır programla Danimarka’yı keşfeden Kubilay Aka, unutulmaz seyahat anılarıyla İstanbul’a döndü.

Ülkenin başşehri Kopenhag’da başlayan seyahat, kanal çeşidi ve kentin kültürel lokasyonlarının ziyaret edilmesiyle başladı. Sonraki gün dev bir kent standını andıran Superkilen’i keşfeden Kubilay Aka, dünyanın faaliyette olan en eski üçüncü cümbüş parkı Tivoli Bahçeleri’ni de gezerek güne devam etti. Seyahatin üçüncü gününde Aarhus ofisini ziyaret ederek Jack&Jones Danimarka takımıyla tanışan Kubilay Aka, akabinde Brande kentinde bulunan merkez ofise geçerek özel bir toplantı gerçekleştirdi. Tüm dünyada bulunan Jack&Jones satış takımlarının iştirak sağladığı ve SS’24 Koleksiyonunun tanıtıldığı özel bir davete eşlik etti. Kubilay Aka, modülü olduğu dönem kampanyası ile denim alanında dünyadaki en süratli büyümeyi göstererek ‘Denim Country’ ve ‘Best Sales Team’ mükafatlarını kazanan Jack&Jones Türkiye ismine mükafatları almak için sahneye çıktı. 

3 gün süren dopdolu bir programla ülkeyi deneyimledikten sonra İstanbul’a dönen Kubilay Aka, “Şehirde yürürken moda sayfalarına bakıyormuş üzere hissettiren Danimarka sokakları tek sözle büyüleyiciydi. Jack&Jones’un genel merkezini ve gruplarının çalışma ruhunu gözlemlemek sahiden ilham vericiydi” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın