Lider Büyükakın, Darıca’da gönüllerle bir ortaya geldi


Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın, Darıca Bağlarbaşı Mahallesi Ayşe Hatunlar Cami’nin cemaatiyle bir ortaya geldi. Birlik ve beraberliğe dair değerli vurguların yapıldığı birliktelikte, mahalle sakinleriyle sohbet eden Lider Büyükakın, “Darıca’mıza hizmet ederken başka bir taraftan vatandaşımızın ve değerli büyüklerimizin dualarına da talibiz. Çok şükür eser ürettikçe ve halkımızla gönül bağımızı daha da güçlendirdikçe bereketli hizmetlere imza atıyoruz. İnsanımızın gereksinimlerine ve beklentilerine dönük yapacaklarımıza da şuanda olduğu üzere halkımızla kuruduğumuz gönülden gönüle münasebetle taraf veriyoruz” sözlerini sarf etti. 

“BİZLERDE SİZE DUA ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Darıca Belediye Lideri Muzaffer Bıyık, AK Parti İlçe Lideri Ufuk Acay ve Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan’ın da yer aldığı ziyarette, “Bizden hayır duanızı eksik etmeyin. Sizlerin duanıza muhtaçlığımız var” diyen Lider Büyükakın’a ise vatandaşlar, “Darıca’mıza yaptığınız her hizmet için çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun sizlerden. Bizler yapılanı görüyor ve takdir ediyoruz. Bu formda çalışmaya devam edin. Bizlerde size dua etmeye devam edeceğiz” tabirlerini sarf etti.

“YENİ HAYAT ALANLARININ OLUŞTURULMASINA ÇALIŞIYORUZ”

“Bugün burada olan değerli büyüklerimize bizlere gösterdiği ilgi için çok teşekkür ediyorum” vurgusu da yapan Lider Büyükakın, “Dualarınız bizler için çok kıymetli. Sizlerin takdirini kazanmak için ağır biçimde çalışıyoruz. Sizlerin sağlıklı ve refah içerisinde olmanız bizler için çok değerli. Ömür kalitenizin artması, ilçemizde ve kentimizde memnun olabileceğiniz yeni ömür alanlarının oluşturulmasına da çalışıyoruz. Gerek toplumsal gerekse kültürel her alanda hizmetlerimiz artarak devam ediyor” diyerek kelamlarını tamamladı. Ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının akabinde sona erdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın