Lider Çalık, LGS birincilerini ziyaret etti


Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık, Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) 500 tam puan alarak Türkiye birinciliğini paylaşan Beril Gülser ve Ayşenur Eflal Demiray’ı ziyaret ederek başarılarından dolayı tebrik etti.

Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık, 4 Haziran’da yapılan ve 1 milyon 30 bin 195 kişinin girdiği Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) 500 tam puan alarak Türkiye birinciliğini paylaşan komşuları Beril Gülser ve Ayşenur Eflal Demiray’ı ziyaret ederek başarılarından dolayı tebrik etti. Gülser ve Demiray’ı meskenlerinde ziyaret ederek armağanlar veren Lider Çalık, öğrencilerin ailelerini de çocuklarının başarılarından ötürü tebrik etti.

 

“Güzel beşerlerle ve hoş olaylarla müsabakaya devam ederler”

Beylikdüzü Belediyesi olarak kültür merkezleri, kütüphaneler ve etüt merkezlerinde gençleri imtihanlara hazırladıklarını söz eden Lider Çalık, “İki öğrencimizi de bu değerli başarılarından ötürü tebrik ediyorum. Komşuları olmaktan da memnunluk duyduğumu söz etmek istiyorum. İnşallah bahtları da açık olur. Hoş beşerlerle ve hoş olaylarla müsabakaya devam ederler. Bu süreçte takviyelerini esirgemediğinizi bildiğim siz ailelerine de teşekkür ediyorum. Biz de bundan sonra gençlerimize takviye olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın