Metropolis Spor Kulübü’nden tarihi muvaffakiyet

Torbalı Belediyesi tarafından hizmet veren Metropolis Spor Kulübü, büyük başarılara imza atmaya devam ediyor. Temsilcimiz, 2022-2023 dönemi İzmir Basketbol Vilayet Birinciliği U18 Kızlar Kategorisinde İzmir şampiyonu oldu

Torbalı Belediyesi tarafından hizmet veren Metropolis Spor Kulübü, büyük başarılara imza atmaya devam ediyor. Futbol, Basketbol, Voleybol ve daha birçok spor kolunda hizmet veren Metropolis Spor Kulübü, son olarak tarihi bir muvaffakiyete imza attı. Temsilcimiz, Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen 2022-2023 dönemi İzmir Basketbol Vilayet Birinciliği U18 Kızlar Kategorisinde İzmir şampiyonu oldu. Dönem boyunca gösterdiği üstün performansla 12 galibiyet alan temsilcimiz,  28 puan toplayarak ligi dorukta tamamladı. Metropolis Spor Kulübü, böylece U18 yaş kategorisinde Torbalı tarihinin en değerli başarısına imza attı. Ekibin tamamı Torbalılı çocuklardan oluşan Metropolis Spor Kulübü, geçtiğimiz gün Gaziemir’de düzenlenen ödül merasiminde kupa ve madalyalarına kavuştu.

TEKİN: “ŞAMPİYON EVLATLARIMIZI TEBRİK EDERİM”

Şampiyon kadrosu tebrik eden Torbalı Belediye Lideri Mithat Tekin, “Geleceğimiz, gururumuz, canım kızlarımız. Spora ve atlete verdiğimiz takviyesi boşa çıkarmadığınız için sizlere, bize güvenerek sizleri bize emanet eden ailelerinize, üzerinizde büyük emeği olan antrenörümüz Ömer Pugar ve Torbalı Belediyesi Metropolis Spor Kulübü Liderimiz Yaşar Yapar’a ne kadar teşekkür etsem az. 2022-2023 dönemi İzmir Basketbol Vilayet Birinciliği U18 Kızlar Kategorisinde şampiyon olan evlatlarımızı tebrik eder, muvaffakiyetlerinin devamını dilerim. Bizler size takviye olmaya devam edeceğiz” sözlerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın