Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm Ekibi atletlerinden Gökgöz ulusal grup kampında

SPORCUMUZ GÖKGÖZ, 2023 AVRUPA GENÇLİK OLİMPİK YAZ ŞENLİĞİ ÖNCESİNDE ULUSAL EKİP KAMPINDA

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm Ekibi atletlerinden İbrahim Gökgöz, Temmuz ayında Slovenya’da gerçekleştirilecek olan Maribor 2023 Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali’nde ay yıldızlı forma ile ülkemizi temsil edecek.

Avrupa Olimpiyat Komiteleri Birliği tarafından düzenlenen Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Şenliği, bu yıl 23-29 Temmuz tarihleri ortasında Slovenya’nın mesken sahipliğinde gerçekleştirilecek. Slovenya’nın Maribor kentinde 50 Avrupa ülkesinden 3 bin 600 atletin iştiraki ile düzenlenecek olan şenlikte Artistik Cimnastik, atletizm, yol bisikleti, dağ bisikleti, hentbol, judo, yüzme, tenis, voleybol, kaykay ve 3×3 basketbol branşlarında yarışlar yapılacak.

Bu değerli tertip öncesinde Atletizm Türk Ulusal Ekibi kampına davet edilen Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü atletlerinden İbrahim Gökgöz, Erzurum’da hazırlıklarını sürdürüyor. Gökgöz, kamp çalışmalarının akabinde ulusal grup kafilesi ile birlikte yarışların yapılacağı Slovenya’nın Maribor kentine gidecek. Burada ulusal kadro forması ile birinci sefer ülkemiz ismine koşacak olan Gökgöz’ün maksadı altın madalya.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın