Prime Görüntü, Cruel Summer Dizisinin 2. Dönem Yayın Tarihini Duyurdu


Cruel Summer dizisinin ikinci dönemi, 11 Ağustos’ta Prime Video’nun ABD ve Kanada dışındaki memleketler arası pazarlarında yayına girecek.

Cruel Summer ilk döneminde Kate Wallis (Olivia Holt) ve Jeanette Turner (Chiara Aurelia) isimli iki genç kızın hayatlarını takip ederek izleyicileri şaşırtan olaylarla dolu çılgın bir seyahate çıkarmıştı. Orijinal bir takımın yer aldığı ikinci dönemde ise etkileyici kıssa anlatımıyla beklenmedik olayların yanı sıra dostluk, sadakat ve ihanet üzere kavramlar ele alınacak. Cruel Summer hayranları dizinin birinci dönemini artık Prime Video’da izleyebiliyorlar. Cruel Summer 2. Dönem, Prime Video’ya eklenen en yeni dizi olacak. 

 

Cruel Summer İkinci Dönem hakkında 

Bir antoloji dizisi olan Cruel Summer ikinci döneminde yepisyeni bir takım ve gizemli bir öyküyle hayranlarıyla buluşacak. ABD’nin kuzeydoğusunda Pasifik kıyısındaki huzurlu bir kasabada geçen Cruel Summer dizisinin yeni döneminde, genç bir arkadaş kümesinin ortasındaki inişler ve çıkışlar anlatılıyor. İkinci dönem öyküye 2000 yılının başındaki “Y2K” olgusu etrafındaki üç farklı vakit diliminden yaklaşıyor. Megan, Isabella ve Megan’ın en yakın arkadaşı Luke ortasındaki arkadaşlığın birinci vakitleri, ortaya çıkan bir aşk üçgeniyle hayatlarına devam ederken geleceklerini derinden etkileyecek bir gizemin yarattığı şaşırtan olaylar su yüzüne çıkıyor. Yeni dönemde başrolleri Sadie Stanley, Lexi Underwood, Griffin Gluck, KaDee Strickland, Lisa Yamada ve Sean Blakemore paylaşırken evvelki dönemden Paul Adelstein ve Braeden De La Garza’da ekranlara geri dönüyor. 

Bir studio eOne üretimi olan Cruel Summer’ın yaratıcıları olarak Bert V. Royal ve Elle Triedman öne çıkıyor. Dizinin yönetici prodüktörleri ortasında Triedman, Bill Purple, Tia Napolitano ve Iron Ocean Productions ismine Jessica Biel ile Michelle Purple yer alıyor. Dizinin memleketler arası dağıtımını ise eOne üstleniyor. 

 

Yeni dönemi beklerken…

Yeni dönemin yayın tarihi yaklaşırken Prime Görüntü’nün en son hit dizileri ve sinemaları sizleri bekliyor. Naomi Alderman’ın ödüllü romanından uyarlanan ve genç kızların ansızın insanları istedikleri vakit elektrikle öldürme gücü geliştirdikleri The Power adlı tansiyon dizisi artık Prime Video’da. Ayrıyeten, The Summer I Turned Pretty dizisinin merakla beklenen ikinci dönemi ise 14 Temmuz’da Prime Görüntü’de yayına girecek. Bu dönem bir defa daha Belly, Conrad ve Jeremiah ile birlikte Cousins Beach’e gidiyoruz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın