Türkiye Sigorta’dan Babalar Günü Aktifliği


Türkiye Sigorta, Babalar Günü’nü çalışanları, küçük Türkiye Sigortalılar ve marka yüzü olan Timuçin Esen’in iştirakiyle gerçekleştirdiği bir aktiflik ile kutladı. 

Çalışmalarına insan odaklı anlayışla devam eden Türkiye Sigorta, Babalar Günü’nü çalışanlarına özel hazırladığı programla kutladı. Türkiye Sigorta’nın marka yüzü olan ünlü oyuncu Timuçin Esen ve Türkiye Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli’nin konuşmacı olarak katıldıkları aktiflikte, kalplerdeki en büyük kahraman olan babaların hayattaki rolü üzerine keyifli bir sohbet yapıldı. Türkiye Sigorta’nın babaları, düzenlenen aktifliğe çocuklarıyla katılarak bugünü daha manalı kıldı.

Keyifli sohbet öncesinde ise Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik Genel Müdürlüklerinde çocuklara yönelik jonglör, kukla ve sihirbaz şovlarının de yer aldığı çeşitli aktiviteler gerçekleştirildi.

Programda konuşan Türkiye Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli: “Babalar Günü’nü kutladığımız bu manalı aktiflikte babalığı tatmış çalışma arkadaşlarımız ve minik Türkiye Sigortalılar ile bir ortaya gelmekten büyük bir memnunluk ve keyif duyuyoruz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın