Üniversiteye hazırlık için Raunt’tan “Canlı Rehberlik”


Türk Telekom iştiraki ve Türkiye’nin öncü eğitim teknolojileri şirketi Sebit’in yapay zekâ takviyeli üniversiteye hazırlık eseri Raunt’ta “Canlı Rehberlik” uygulaması başladı. Bu kapsamda eğitim profesyonellerinin, uzman psikolog ve ruhsal danışmanların yönlendirmeleriyle; öğrencilere imtihan korkularını yönetmede ve hakikat tercihler yapmada takviye olunması hedefleniyor.  

 

Türk Telekom iştiraki ve Türkiye’nin öncü eğitim teknolojileri şirketi Sebit, geliştirdiği eğitim tahlilleriyle milyonlarca öğrencinin ömrüne kıymet katmayı sürdürüyor. Sebit’in yapay zekâ takviyeli üniversiteye hazırlık ürünü Raunt, öğrencilerin üniversiteye hazırlık süreçlerine verdiği katkılara bir yenisini daha ekledi. Raunt, üniversite hazırlık sürecindeki öğrenciler için sunduğu yüz binlerce soru, onlarca kitap ve deneme sınavıyla birlikte imtihan derdinin yönetilebilmesi, gerçekçi maksatların belirlenebilmesi ve gelecekle ilgili hakikat kararların alınabilmesi için “Canlı Rehberlik” uygulamasını hayata geçirdi. Alanında uzman deneyimli psikolog ve ruhsal danışmanlar ile öğrencileri buluşturan bu hizmetle, üniversite adaylarının aklındaki sorulara yanıt bulabilmeleri sağlanıyor.

 

Yenilenen Raunt’la YKS’ye eksiksiz hazırlık 

Akıllı yönlendirmeler yapan yapay zekâ teknolojisiyle, öğrencilerin alanlarına ve amaçlarına yönelik çalışma planı hazırlanan Raunt’ta yeni periyotta farklı bahislerde da öğrencilerin muhtaçlıklarının karşılanması amaçlanıyor. YKS’ye hazırlanan öğrenciler için birçok farklı ve yenilikçi hizmet sunan Raunt’ta hayata geçirilen “Canlı Rehberlik” uygulamasıyla öğrenciler, uzman ruhsal danışmanlardan ve psikologlardan rehberlik dayanağı alabilecekler. Avantajlı fiyatlarla sunulan YKS hazırlık paketlerine eklenen “Canlı Rehberlik” hizmetiyle öğrenciler, istedikleri eğitim setlerine taksit ve banka kredisi imkânlarıyla sahip olabiliyorlar. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın