Yukarıköy’de yaz konseri


İzmir’in yeni turizm rotası Narlıdere Tarihi Yukarıköy, açılış gününün akşamında Küme Times konserine konut sahipliği yaptı. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği konserde, 69 yaşında hayata veda eden MFÖ Solisti, müzisyen ve sinema sanatkarı Özkan Uğur da unutulmadı

Kentin yeni turizm rotası olması gayesiyle Narlıdere Belediyesi tarafından İzmir Valiliğinin katkılarıyla onarımı tamamlanan Tarihi Yukarıköy, açılış gününün akşamında Küme Times konserine konut sahipliği yaptı.  Taş yapıları, kırmızı çatıları ve tarih kokan sokaklarıyla ziyaretçilerini geçmişe götüren Yukarıköy’de düzenlenen konsere vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Küme Times’in sahne aldığı konsere aileleri ile birlikte katılanlar hem yeme-içme alanlarında vakit geçirdi hem de sevilen müziklerle keyifli bir akşam geçirdi. Tanınan müziklerin Yukarıköy ziyaretçileri için seslendirildiği konserde 69 yaşında hayata veda eden MFÖ Solisti, müzisyen ve sinema sanatkarı Özkan Uğur da unutulmadı. Yaklaşık 2 saat süren konserin sonunda Küme Times üyelerine çiçek takdim edildi.

Bundan sonra da birçok kültür sanat aktifliğine konut sahipliği yapacak Yukarıköy’ün günübirlik turizmin İzmir’deki en kıymetli merkezlerinden biri olması bekleniyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın